BIOENERGOTERAPIA-HIPNOZA

KSIĘGA GOŚCI

Proszę wypełnić wymagane pola.

Monika

Pięć lat temu pierwszy raz byłam u pana Krzysztofa . Razem z mężem staraliśmy się o dziecko. Byliśmy cztery razy . Mam teraz piękna córeczkę . Bardzo dużo z nią przebywam . Tego co dziecko nie zje ja jak odkurzacz wszystko pochłaniałam 😊. Nawet nie wiek kiedy przybrałam na wadze . Ciuchy które mam , zrobiły się obcisłe. Diety cud nic nie pomagały. Wybrałam się ponownie do pana Krzysztofa. Zmieniło się drugi raz moje życie . Zaczęłam dużo lepiej spać. Poczułam się dużo silniejsza . Nawet nie wiem kiedy i straciłam 12kg. To niesamowite . Posiada pan wielką moc, która może zmienić życie na lepsze w wielu dziedzinach. Tego doświadczyłam i polecam !

Karolina W.

Do pana Krzysztofa zaczęłam chodzić gdy miałam 4-5 lat. Powodem odwiedzin było wiele. Zapalenie oskrzeli, pęcherza. Swego czasu miałam też problemy z koncentracją. Po dwóch hipnozach wszystko się naprawiło. Teraz co jakiś czas przychodzę do pana z moim synkiem. Zawsze bardzo szybko po pana seansach wraca do zdrowia. Chciałam panu za to wszystko podziękować. Czuję się dużo spokojniejsza. Wiem, że na pana zawsze mogę liczyć.

Patrycja

Ja również z całego serca chciałabym PODZIEKOWAC Panu za pomoc … Która okazała się bardzo skuteczna … Pierwsza moja wizyta była około rok temu ,byłam wtedy po operacji torbieli na jajnikach i zrostów otrzewnej…. Niestety dwa tygodnie po operacji ,zaczął boleć mnie brzuch ,miałam się na wymioty ,bóle głowy ,nie mogłam nic zjeść bo co zjadłam zwymiotowałam ..noce nie przespane … Byłam prywatnie u lekarza rodzinnego który nie zrobił nic aby w jakikolwiek sposób mi pomocy udzielić ,dostałam aby zastrzyk w tyłek przeciwoboly któryś z rzędu i nie pomogło ,byłam u lekarza rodzinnego i też bez pomocy … Więc z polecenia siostry , pojechałam do Pana Krzysztofa Zwolaka ,już nie miałam siły ,tyle nocy przepłakanych z bólu ..brak słów …. A Pan na pierwszej wizycie potrafił powiedzieć co mi dolega , poprostu ,od zbyt dużych ilości przeciwbólowych plynów w postacią kroplówek ,przyjmowanych dożylnie wyjalowili mi florę bakteryjną i dostałam zapalenia macicy … Po dwóch wizytach u Pana Krzysztofa wróciłam w pełni do funkcjonowania 🤩 miesiąc temu również byłam na wizycie …. Z całego serca polecam !!! 💖💖💖💖

Graty do chaty z Kościan

Do gabinetu Pana Krzysztofa trafiliśmy 5 lat temu. Od ponad 2 lat diagnozowaliśmy naszego syna wszędzie gdzie się dało, a bóle brzucha zamiast ustępować nasilały się nawet po wypiciu czystej wody. Tego czego dokonał Pan Krzysztof po jednej wizycie nie da się opisać słowami, tej pomocy należy doświadczyć. To w jego gabinecie pierwszy raz w życiu doświadczylismy hipnozy, dla mnie najlepsza forma wyciszenia. Uwierzcie nie ma się czego bać 😉Dziś również mieliśmy przyjemność gościć w jego gabinecie. Polecam wszystkim❤️

Beata z Zaniemyśl

Pierwszy raz trafiłam do pana w wieku 10 lat. Było lato a ja ciągle chora. Mówiono, że to alergia i muszę brać leki . A ja czułam się coraz gorzej. Potem stwierdzono u mnie astmę. Mama dowiedziała się w pracy, że jest taki pan, który mi pomoże. Trafiliśmy do pana Krzysztofa. Po krótkiej rozmowie dowiedziałam się, że powodem moich chorób są wyziębione nerki . Co tu mają do tego nerki ?. Następnego dna zaczęły mnie one boleć . Działo się wszystko tak jak pan powiedział. Po paru dniach poczułam się jak nowo narodzona. . Teraz jestem już po ślubie. Mam dwoje dzieci. Gdy m coś dolega to zawsze wiem, że mogę liczyć na pana Krzysia. Chodzi do pana cała moja rodzina.

Renata z Miedzychód

Chciałbym podzielić się moimi odczuciami po seansach z Panem Krzysztofem. Wysłałam swoje zdjęcie i po paru seansach poczułam się wiele lepiej,a byłam bardzo słaba nic mi się nie chciało,byłam ociężała puchły mi nogi i ręce były momenty że myślałam że zemdleje i o dziwo w tej chwili po seansach z Panem Krzysztofem wróciły siły czuje się bardzo dobrze po mimo ze jeszcze trochę puchną nogi. Pana Krzysztofa odwiedziłamwraz z mężem u niego w Śremie w gabinecie i mąż także czuję sie dobrze. Oczywiście wybór należy indywidualne do każde z nas,ale ja po swoim doświadczeniu wiem,że Pan Krzysztof pomaga.Jestem bardzo wdzięczną

Lilia

Z pomocy Pana Krzysztofa korzystałam nie raz. Dlatego po kolejne wsparcie wróciłam bez wahania i to dla mojego psiaka. Jak zawsze pomoc była skuteczna i moja Lejla już zdrowa „gania koty ” po osiedlu 🙂 Dziękuję

Birmingham

Pan Krzysztof jest na prawdę najlepszym ratunkiem na zdrowotne problemy ! Bardzo pomógł nam już wcześniej a teraz bardzo potrzebowaliśmy z rodzina szybszego polepszenia zdrowia przy wyjeździe na wakacje. Syn miał dość ciężka anginę z utrzymująca się temperatura a maz bolące kolano. Po trzech seansach w ciągu doby na odległość od Pana Krzysztofa wszytskie problemy zniknęły ! Maz nawet nie pomyślał ze problem z kolanem może być związany z zapaleniem zatok a miał dość długo utrzymujący się stan zapalny ale to zignorował. Pan Krzysztof wiedział to bez żadnej wskazówki bo sami o tym nawet nie pomyśleliśmy. U mnie również były problemy z macica i Pan Krzysztof powiedział ze po seansie mogą się pojawić dolegliwości jelitowe i jakże się zdziwiłam gdy następni dnia rano obudziłam się z biegunka i wymiotami ! Dość szybko wszytsko ustąpiło ale tez napisałam z prośba o jeszcze jeden seans żeby szybciej stanąć na nogi. Do wieczora czułam sie już ok 🙂 dziękuje i polecam !

Jula Jula z Kołaczkowo

Pan Krzysiu mega pozytywny człowiek, jezdze do niego już kilka lat, najpierw problemy z tarczyca ,błędnik z którym na sor nie dawali rady a po dwóch wizytach u pana Krzysia wyszłam jak nowa. Teraz jestem od września po ciężkiej operacji kolana gdzie noga sztywna nie zginała się ,na rehabilitacji zginanie na siłę które powodowało wielki ból . Byłam w czwartek u Pana Krzysia wydusił mi nogę aleeee w sobotę byłam z mężem na imprezie tanecznej gdzie kolano mi się zginalo i naprawdę po raz pierwszy od 3 lat się pobawiłam ☺️. Dziś jadę uśmiechnięta i zadowolona na poprawkę.Panie Krzysiu przybywam za godzinę !!!

Monika K. z Leszno

Niedawno minął rok od kiedy pierwszy raz trafiliśmy do p. Krzysztofa i bardzo chcieliśmy za ten rok podziękować. Pomógł nam wiele razy. Mój mąż od lat nie rozstawał się z chusteczkami. Od jesieni do wiosny miał prawie cały czas katar. Od roku, od kiedy korzystamy z seansów u p. Krzysztofa nie ma kataru wcale. P. Krzysztof wyleczył jego przewlekle chore zatoki. Bardzo pomógł mu również przy problemach z kręgosłupem. Rwa kulszowa, ból pleców – to dokuczało mężowi od kilku lat a teraz jest zdecydowanie lepiej!:) Nigdy nie odmówił nam pomocy w nagłych przypadkach kiedy np. mój mąż miał problemy z kręgosłupem i nie mógł wstać z łóżka albo córka wieczorem dostała gorączki. Córkę wyleczył z grypy i anginy. Dzięki seansom przez ten rok nie dostała ani razu antybiotyku, wcześniej zdarzało się to niestety nawet kilka razy w roku. Mi pomógł w wyleczeniu takich chorób jak zapalenie nerek, grypa i częste infekcje i stany zapalne. Mniej chorujemy a jeśli córkę lub nas złapie infekcja przy pomocy seansów szybko wracamy do formy. Ja bardzo cenię sobie te seanse również za to, że czuję się po nich lepiej psychicznie. Pan Krzysztof zawsze dokładnie tłumaczy co się dzieje, przez co źle się czuję, co mi dolega. Jestem spokojniejsza i mam więcej sił. Korzystałam też kilka razy z hipnozy. Często mam problemy ze snem a po hipnozie spałam mocno i spokojnie. Bardzo polecam seanse u p. Krzysztofa.