Mijaliśmy seanse jak prywatnie tak i na odległości. Mój synek chorował przez cały czas, co tydzień chodziliśmy do lekarza i nic się nie zmieniało. Ale jak dowiedziałaś że jest taki Pan Krzystof, odrazu skorzystaliśmy seansem i powiem szczerze że synek po seansie zaczął normalnie spać, pojawiła się odporność i może normalnie chodzić do przedszkola. Teraz jak tylko coś, odrazu na seans. Było u nas tak że synuś miał gorączkę w sobotę wieczorem, przez cały czas wymiotował, odrazu napisaliśmy w WhatsApp i za godzinę dziecku było lepiej. Naprawdę od całego serca dziękuję ze u nas jest Pan Krzystof. Polecam! Polecam! I jeszcze raz Polecam❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *