Po „interwencji” pana Krzysztofa nastąpiła w krótkim czasie ogromna poprawa w zdrowiu córki mojej

siostrzenicy. Mala juz jutro wychodzi ze szpitala:-) Ogromne dzieki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *