KSIĘGA UZDROWIEŃ

Zapraszamy do zapoznania się z księgą uzdrownień

Księga uzdrownień

Niniejsza księga prowadzona jest w formie rejestru otrzymanych treści listów zawierających podziękowania za skuteczną terapię

W księdze umieszczono odpisy listów od pacjentów zachowując oryginalną pisownię i słownictwo. Oryginały listów zgodnie z kolejnością umieszczania ich w księdze znajdują się w dokumentacji oryginałów przechowywanych osobno, by nie uległy zniszczeniu.

Zwracam się do tych z Państwa, którzy korzystając z mojej energii bioterapeutycznej odnieśli wspólnie ze mną sukces znacznego polepszenia zdrowia, bądz całkowitego wyleczenia z nękających dolegliwości, będących wynikiem wielu chorób – z prośbą o pomoc w dokumentowaniu tych wydarzeń poprzez listy kierowane na mój adres. Listy te będą tworzyły swoistą dokumentację potwierdzającą iż są w organizmach ludzkich siły wewnętrzne, które wyzwolone i pobudzone we właściwy sposób stymulują siły obronne naszego organizmu, prowadząc w bardzo wielu przypadkach nie tylko do pokonania dolegliwości chorobowych ale i całkowitego wyleczenia. Ci z Państwa, którzy zechcą potwierdzić skuteczność dokonanej wspólnie bioterapii mogą pobrać u mnie zaadresowaną i opłaconą kopertę pocztową celem wykorzystania jej do przesłania listu zawierającego uwagi o skuteczności przebytej terapii.
Z góry dziękuję za każdy objaw okazanej w tej formie wdzięczności za wzajemny sukces w pokonaniu choroby.
List ten może być umieszczony na mojej stronie internetowej bez twoich danych lub tylko schowany do akt, potwierdź decyzję.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Moja lokalizacja

ul. Grottgera 32, 63-100 Śrem

Zadzwoń

602 840 715

Napisz

biuro@krzysztofzwolak.pl

Facebook i Allegro

® 2020 Krzysztof Zwolak. Wszelkie prawa zastrzeżone