OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z moją ofertą.

Energoterapia – na czym polega?

Jeśli Ty, lub ktoś z Twojej rodziny jest negatywnie nastawiony do świata, gwałtownie zmienia nastroje, ma rozdwojoną osobowość, chronicznie choruje, jest kryminalistą, potencjalnym samobójcą, hipochondrykiem, ma trudną do zdiagnozowania chorobę psychiczną, prawdopodobnie jest pod działaniem negatywnej energii.

Tadeusz G.
Mój dom to było piekło na ziemi . Nie uwierzy w to nikt kto tego sam nie przeżył i nie widział na własne oczy.Od 7 lat działy się w tym domu różne cuda. Z półek spadały książki, bez żadnego powodu pękały szyby w oknach.Chudź się paliło to i tak ciągle było chłodno.Przedmioty potrafiły się przesuwać na naszych oczach. Wszyscy w domu byli bardzo nerwowi(istne piekło). W domu był ksiądz który wyświęcił wszystkie pomieszczenia i odmówił modlitwy, nie pomogło.Było trzech specjalistów którzy obiecali poprawę. Zawsze po ich odejściu całe to piekło się nasiliło.Trzy miesiące temu znalazłem pana stronę, przeczytałem wypowiedzi i postanowiłem znowu spróbować.Zgodnie z pana zaleceniami porobiłem zdjęcia wszystkich pomieszczeń i wysłałem na pocztę.W tej chwili zmieniło się całe moje życie. Wszystko wróciło do równowagi. Zakład lepiej prosperuje, wszyscy śpią spokojnie i panuje wspaniała harmonia.Dziękuję panu bardzo w imieniu całej rodziny

Energoterapia

Bioterapia

Uzdrawianie bioterapeutyczne polega na przekazaniu energii życiowej poprzez ręce bioterapeuty osobie chorej. Przekazana bioenergia ma za zadanie uzupełnić i uruchomić siły obronne organizmu pacjenta, a następnie doprowadzić do stanu harmonii zdrowie fizyczne i psychiczne. Energia jaką dysponuję pomogła w bardzo wielu schorzeniach, niejednokrotnie uważanych za stan beznadziejny. Zdarza się również, że osoby będące w ciężkim stanie, nie mogą przybyć osobiście. W takich przypadkach moja energia dociera do pacjenta za pomocą zdjęcia.

BARDZO WAŻNE – W PRZYPADKU POSIADANIA ROZRUSZNIKA SERCA PROSZĘ O POWIADOMIENIE PRZED SEANSEM.

Jolanta Madaj
Gdy byłam mają dziewczynką , często chorowałam . Mama z tego powodu musiał zrezygnować z pracy. Co chwila zapalenie oskrzeli i ciężkie oddychanie . Różne wziewy i parówki to codzienność . Do pana Zwolaka pojechaliśmy z moim wujkiem. Chyba miałem wtedy około 10 lat. Ale nadal ciągle słaba . Pamiętam że w gabinecie cały czas leciała muzyka . Po paru minutach dowiedziałam się wszystkiego co się dzieje ze mną . A po przyłożeniu rąk ogarnęło mnie potężne ciepło które było przez dwa dni . Po tygodniu czasu poczułam się o wiele lepiej . Mogłam tak samo jak koleżanki jeździć na rowerze co wcześniej kończyło się problemami z oddechem i dużym zmęczeniem . Wieczorem gdy położyłam głowę do poduszki to rano obudziłam się wypoczęta i szczęśliwa jak skowronek . W tej chwili jestem dorosła osobą . Mam dwoje dzieci . Gdy dzieci niedomagają to w pierwszej kolejności udaję się do pana Zwolak . Zawsze wiem że otrzymam odpowiednia pomoc a dzieci bez tabletek szybko wracają do zdrowia.

Energoterapia bioterapia.

Hipnoza

Hipnoza pochodzi od greckiego słowa „hypnos” co oznacza sen. lecz w rzeczywistości jest stanem, kiedy pewna część mózgu śpi, podczas gdy inne pozostają zupełnie świadome. Poprzez hipnozę pomagam zwiększyć odporność naszego organizmu, skuteczniej walczyć z nałogami np. nadmiernym jedzeniem, paleniem tytoniu, alkoholizmem, redukować stres, zwiększyć poczucie własnej wartości. Pomagam zwalczać depresje, problemy z bezsennością, hipnoza powiększa możliwości Twojego organizmu.

UWAGA – po hipnozie nie wolno prowadzić pojazdów mechanicznych.

Robert Li
Paliłem papierosy jak smok. Część mnie potrzebowała dymka by żyć, by być, by zachować spokój i kochała palenie. Była też we mnie druga część, krytyczna wobec nałogu i to ona pragnęła rzucić to uzależnienie. Próbowałem pozbyć się nałogu na różne sposoby: gumy do żucia, proszeczki z nikotyną itp. – żadnych rezultatów. Aż poznałem Krzysia. Wystarczył jeden zabieg hipnozy i moja druga, mądrzejsza część wygrała. Krzyś skutecznie wybił mi z głowy chęć zapalenia papierosa, i na to wystarczyło mi raz tylko poddać się jego sugestii w hipnozie. Niesamowite i niewiarygodne… a jednak! Nie palę i nie odczuwam chęci zapalenia. Kiedyś nie wierzyłem w takie rzeczy, a teraz już nie potrzebuję wierzyć, bo już WIEM, że można pozbyć się nałogu nie faszerując się prochami. Krzyś umiejętnie dociera do wnętrza i fachowo \”; tłumaczy\”; że palenie to mój wróg. Polecam z czystym sercem!!!

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Moja lokalizacja

ul. Grottgera 32, 63-100 Śrem

Zadzwoń

602 840 715

Napisz

biuro@krzysztofzwolak.pl

Facebook i Allegro

® 2020 Krzysztof Zwolak. Wszelkie prawa zastrzeżone